MĒS ESAM POSEIDON

Mūsu devīze: Primus Inter Pares (Pirmie starp līdzīgajiem)
Klubs sāka veidoties 1984

Niršanas klubs Poseidon sāka veidoties jau 1984.gadā, kaut arī nosaukums ir mainījies laika gaitā. Tas ir laiks, kad tikai retais cilvēks Latvijā zināja par niršanu kopumā. Par niršanas vēsturi un to, ko niršana nozīmē šobrīd Latvijai, ir jāsaka liels paldies niršanas entuziastiem, brāļiem Semjonoviem. Viņu ieguldījums jūras izpētes projektos, invalīdu niršanas terapijā un jaunu nirēju apmācībā ir vārdiem neaprakstāms.

Ar to vien klubs nav apstājies augt. Kā biedrība, kura ir reģistrēta zem plaši pazīstamās PADI un NDL nirēju apmācības organizācijām, iepazīstinām cilvēkus ar iespējām elpot zem ūdens un nodrošinām drošu tālāku apmācību augsti kvalificētiem nirējiem vienlaicīgi izmēģinot ko jaunu, neatsakot piedzīvojumiem un ceļojot uz vispopulārākajām un nezināmākajām pasaules niršanas vietām.

Viena kvalitāte nemainās laikiem ejot, komandā strādā piedzīvojumu meklētāji, avantūristi un niršanas entuziasti , kuru misija ir nodot brīnumaino zemūdens pasaules sajūtu līdzīgi domājošiem. Mēs varam, tāpēc mēs darām un radām. 

Mūsu mērķis ir iepazīstināt, iemācīt un parādīt citiem zemūdens pasauli izmantojot visaugstāko profesionalitāti. Mēs lielu uzmanību pievēršam individuālai izaugsmei, palīdzot kļūt par PADI vai NDL sertificētu nirēju, pozitīvā un galvenokārt drošā vidē gan virs, gan zem jūras līmeņa. No izmēģinājuma niršanas līdz dārgumu meklētājam. No nakts nirēja līdz zemūdens arheologam. Ja intereses ir dziļākas ar to, tad piedāvājam arī Nitrox Diver, Deep Diver un Commercial Diver kursus.

Jebkurš piedzīvojums pieprasa spert pirmo soli! Kāpēc lai tu neatklātu jaunu pasauli kopā ar Primus Inter Pares – pirmajiem starp līdzīgajiem? Kļūsti par niršanas piedzīvojumu meklētāju un maini savu pasauli jau šodien!

NIRŠANAS KLUBA POSEIDON LOGO

Šī sadaļa tiks papildināta laika gaitā. :)

France
Crete
Tunis
Cyprus
Sharm el-Sheikh, Egypt
Hurghada, Egypt
Maldives
Mauritius
Thailand
Malaysia
Indonesia (Bali)
Australia
Cuba
Mexico
Bonaire (Netherlandes Antiles)
Silver Bank (Dominikana)
Bermuda
Vietnam
Crimea
Turkey
Montenegro
Phillipines
Palau
Truk lagoon

SAZINIES AR MUMS

KONTAKTI

 Ventspils iela 65-34, Rīga, LV-1046
+371 2946 0286

Dive Club Poseidon
Ventspils iela 65-34, Rīga, LV-1046
+371 29 460 286
info@poseidon.lv